KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Pazarcık Meslek Yüksekokulu

İDARE VE ÖĞRENCİLER BULUŞMASI 3-25.04.2019

OKUL İDARESİNİN ÖĞRENCİLERLE BULUŞMASI

DEVAM EDİYOR.

Pazarcık Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi M. Fetih YANARDAĞ idareci, Adalet ve Yerel Yönetimler Programı öğrencileriyle sohbet etmek amacıyla bir araya geldi.

Yüksekokul Müdürü Yanardağ, müdür yardımcıları ve bölüm başkanları ile birlikte konferans salonunda bir araya geldi. Toplantıya Adalet ve Yerel Yönetimler Programı öğrencileri katıldı. Yüksekokul Müdürü Yanardağ, güzel ve samimi bir ortamda öğrencilere okul faaliyetleriyle ilgili bilgiler verdi.

Yapılan toplantıya müdür yardımcıları Öğr. Gör. Semih ERTAN, Öğr. Gör. Fikret IŞIK, Hukuk Bölüm başkanı Öğr. Gör. Alper Çağlar KOYUNCU, Yönetim ve Organizasyon Bölüm başkanı Öğr. Gör. Dr. Mecbure ASLAN, bölüm hocaları ve Yüksekokul Sekreteri Ahmet İLMEÇ de katıldı.

Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Dr. Mecbure ASLAN ve Hukuk Bölüm Başkanı Alper Çağlar KOYUNCU yaptıkları konuşmada eğitimin önemine dikkat çektiler. Öğrenci ve akademisyenlerin ortak akıl ve ruhla hareket etmelerinin bir kazanım olduğunu ifade ettiler. Pazarcık Meslek Yüksekokulu olarak öğrenciler ve öğretim elemanlarının bir aile ortamında eğitimi sürdürdüğü için geleceğe umutla baktıklarını dile getirdiler.